Οντισιόν με 100 αγόρια από 10 έως 14 ετών έκανε ο Λιγνάδης

Έψαχνε τον ανήλικο που θα υποδυόταν τον «Μπίλι Έλιοτ» – Τα σεξουαλικά υπονοούμενα και οι βωμολοχίες που έκαναν τους γονείς να παίρνουν τα παιδιά τους και να φεύγουν στη μέση της παράστασης

ΣΧΟΛΙΑ
(46)
ΝΤΡΟΠΗ κε ΧΕΙΛΑΚΗ
23/02/2021, 09:08
και ε όποιον άλλο συνεργάστηκε κατά καιρούς με τον ακατανόμαστο και , ενώ είχε υπόνοιες για το χειρότερο των εγκλημάτων, δεν έκανε το οτιδήποτε που περνούσε απ το χέρι του για να το σταματήσει. Είστε όλοι συνυπαίτιοι και συνυπεύθυνοι με τη σιωπή σας. ΜΠΡΑΒΟ σε όσους μίλησαν, έστω και τώρα.
Απάντηση
ΧΟΙΡΟΒΟΣΚΟΣ
23/02/2021, 09:05
Απλά πράγματα και λογικά, ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΜΕ ΓΙΑ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΛΑΜΨΗ …….Να έχετε τα δικά σας ιδανικά και κριτήρια που σας που σας όδευσαν μπροστά! ΟΤΙ ΛΑΜΠΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ και δεν ευθύνονται ΜΟΝΟ τα ΜΜΕ ευθύνονται και η γονείς που θαμπώνονται από το να πλουτήσουν και να είναι στο φως της δημοσιότητας. Υπάρχουν πιο ιδανική τρόποι και να είσαι οικονομικά ανεξάρτητος και με ανθρωπινά ιδεώδη. Και να γνωρίζεται ότι πολλοί άνθρωποι είναι κοινωνικά – οικονομικά και ηθικά πιο πάνω από αυτούς που λάμπουν στα ΜΜΕ. Το να είσαι αναγνωρίσιμος για ΟΛΟΥΣ δεν είναι κατόρθωμα , το να σε γνωρίζουν αυτοί που θέλεις και να σε σέβονται είναι το δεδομένο ! Οι πολλοί για τους πολλούς και οι εκλεκτοί για τους ορισμένους!
ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ !! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! Απάντηση
Δεν ηταν ποτε αθωοι
23/02/2021, 09:05
Δεν φθασαμε εν μια νυχτι στον σημερινο πατο της σηψης και της παρακμης της ελληνικης κοινωνιας.Δεκαετιες τωρα η αριστερα οπου εβαλε το χερακι της,ενιοτε κι αλλα πολλα,μολυνε σαν καρκινωνομα και μετεδιδε την ιδεοληπτικη της γαγγραινα εκφυλιζοντας τις αξιες και τα πρωτυπα του λαου μας.Τωρα καποιοι πεφτετε απο τα συννεφα,τωρα καποιοι αλλοι ανακαλυψατε την Αμερικη,αλλα ολα αυτα γινοταν απροκαλυτα και θρασυτατα μπροστα στα ματια σας.
Απάντηση
Αλήθεια
23/02/2021, 09:03
Ο Λιγνάδης είναι δεξιός και διευθυντή του εθνικού θεάτρου τον έκανε ως προσωπική του επιλογή και χωρίς διαγωνισμό ένας δεξιός ο Μητσοτάκης. Όσο και να τσιρίζετε η αλήθεια είναι αυτήν: ένας ακόμα δεξιός παιδεραστής ξεσκεπάστηκε!
Απάντηση
Είναι η διαφορετικότητα ΗΛΙΘΙΕ
23/02/2021, 08:56
Τι δεν καταλαβαίνεις?????
Απάντηση
NZ
23/02/2021, 08:53
Κρατήστε τα παιδιά σας μακρυά από τέτοιους χώρους που εγκολπώνουν όλη τη σαπίλα, την ανωμαλία και την παρακμή της σύγχρονης εποχής
Απάντηση
Sergio
23/02/2021, 08:52
Ο Λιγναδης και ο καθε Λιγναδης πρεπει να τιμωρηθουν παραδειγματικα. Σε καμια περιπτωση δεν πρέπει να επιδειξει ανοχη η δικαιοσυνη και νανγινει διερευνηση ολων των καταγγελιων που εχουν γινει. Αλλα επειδη συνηθως εξεταζει κανεις ποιος οφείλεται η και αναλογως υφισταται φθορα δε μπορω παρα να υοοθεσω οτι η εκταση της υποθεσης εχει και αλλα κινητρα. Η Ελλαδα ως γνωστον οπ ς και το Ισραηλ αλλα και η Αιγυπτος εχουν μια κοινη πορεια τα τελευταια χρονια οσον αφοραντο ενεργειακό και τους πορους της Μεσογειου. Δεν μπορω παρα να συνδεαω τα σκανδαλα που μαστιζουν το Ισραηλ την Αιγυπτο και προσεχώς την Ελλαδα αε προσπαθειες κυκλων που απεργαζονται αλλαγες. Η Τουρκια και κατ επεκταση οι μυστικες της υπηρεσιες αλλα και οι υπογειες διαδρομες ενδεχομενως πολιτικων προαωπων η και σχεση με τετοια ατομα, οι υποπτες ΜΚΟ, ολα αυτα ενρασσονται στο ιδιο πλαίσιο. Αν ολα αυτα οδηγήσουν σε φθορα της κυβέρνησης και σε πτωαη προκειμένου να εμφανιστουν πολιτικές δυναμεις πιο χαλαρες που θα το ρισκαραν με τους Τουρκους λεμε τωρα προσωπικα δεν θα ηταν επληξη. Θελει προσοχη καθοτι ειματε ατο παρα 1 της αποφασης για τις φρεγατες για τα εξοπλιστικα και ολα αυτα ενδεχομενως να δημιουργουν θεματα. Η δικαιοσυνη οφειλει να το αναλαβει, ναπαψουν οι υποθεσεις στα καναλια και τελος η κυβερνηση να τιμωρησει παραδειγματικα προσωοα και καταστασεις που ενδεχομενως γνωριζαν η εμπλεκονταν στην ιστορια αυτη. Ας ειναι προσεκτικος ο Μητσοτακης καθοτι εχουμε εμπλακεί σε ενα παοχνιδι ισχυος με δυναμεις της περιοχης και ασσυμετρες απειλες αυτου του ειδους ειναι ιδιαιτερως επικίνδυνες.
Απάντηση
Περί του έργου
23/02/2021, 08:48
Το έργο δεν διαφημίζει τους ομοφυλόφιλους, αλλά αναδεικνύει τη βλακεία των στερεοτύπων και των προκαταλήψεων, καταδικάζοντας το bullying των ισχυρότερων επί των αδυνάτων. Ο πρωταγωνιστικός ρόλος δεν είναι γκέι, αλλά στρέιτ. Στην Αγγλία η οντισιόν περιλάμβανε 2000 υποψήφιους ώσπου να επιλέγει για το ρόλο ο Jamie Bell. Αν στην Ελλάδα το έργο διαφημιζόταν για θεατές κάτω των 14 ετών, πολύ κακώς. Δεν είναι έργο για παιδιά κάτω των 14. Στην Αμερική η ταινία ανήκε στην κατηγορία R, δηλ. μόνο από 14 ετών και άνω και, για τους θεατές 14 έως 17 ετών, ότι μπορούν να την δουν μόνο μαζί με παρουσία γονέα.
Απάντηση
Κακός
23/02/2021, 09:09
Σας παρακαλώ, μην κάνετε ωσάν να υπάρχουν άνθρωποι που επισκέπτονται θεατρικές, κινηματογραφικές και καλλιτεχνικές παραστάσεις απροετοίμαστοι και χωρίς να έχουν ασχοληθεί με το έργο που θα παρακολουθήσουν. Αυτά είναι δεδομένα.
Απάντηση
τσιπρα
23/02/2021, 08:46
παραιτησου φτανει πια καλυτερα να ερθουν οι αριστοι δεξιοι
Απάντηση
όταν έρθουν οι δεξιοί θα το καταλάβεις.
23/02/2021, 08:53
50 χρόνια αριστερά στην Ελλάδα είδαμε τα αποτελέσματα.Λίγα τα ψωμιά σας σταλινοφασίστες.
Απάντηση
δημοκρατης προς ΠΘ
23/02/2021, 08:42
Καλημερα ΠΘ. Το θεμα του Λιγναδη βεβαιως και ειναι σοβαρο, αλλα κυριοι του ΠΘ, η ασκηση ”γαλαζια πατριδα” που κανουν οι τουρκοι ειναι πολυ σοβαροτερο και επικινδυνο για την εθνικη ασφαλεια! Χτες εγραψα, μη γνωριζοντας για την ασκηση, οτι αν η κυβερνηση δεν αντιδρασει στην εισβολη του Τσεσμε, οι τουρκοι θα προχωρησουν σε πιο μεγαλη προκληση!… και οριστε!… κανουν ασκηση στο Αιγαιο με 87 πλοια!! Γι αυτο θα ηθελα να σας παρακαλεσω να βοηθησετε οσο μπορειτε, ωστε να αφυπνησετε την κυβερνηση, αλλα και το εθνικο φρονημα των Ελληνων πολιτων! Εχουμε απεναντι μας εναν Χιτλερ και πρεπει ολοι μας να ειμαστε σε επιφυλακη! Η Ελλαδα κινδυνευει και καλουμαστε ολοι, να ειμαστε αδελφωμενοι και ενωμενοι σαν μια γροθια, απεναντι στον ιμπεριαλιστη της Αγκυρας!
Απάντηση
μαζι
23/02/2021, 08:51
παιδεραστες?να κανεις τι?
Απάντηση