Πέτσας: Η μάσκα ίσως γίνει υποχρεωτική σε εκκλησίες και σε άλλους κλειστούς χώρους

Η απόφαση αναμένεται τις επόμενες ημέρες ανάλογα με τις εισηγήσεις των ειδικών, ενώ αντίστοιχες αποφάσεις θα ληφθούν και για τα πανηγύρια τον Αύγουστο

ΣΧΟΛΙΑ
(140)
“DREAM TEAM” strategy …
27/07/2020, 20:25
Προσπαθώ να συγκρατησω τα ΓΕΛΙΑ μου, όταν σκέφτομαι το πότε θα καταλάβουν οι ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΞΥΣΤΕΣ ΜΕΝΟΥΜΕΣΠΙΤΑΚΗΔΕΣ ότι λεφτά γιόκ από το ΛΕΦΤΟΔΕΝΤΡΟ κατά την περίοδο του ΧΕΙΜΩΝΑ…. εκεί να δεις ΚΛΑΜΑ ….
Απάντηση
Γι αυτό με ευλάβεια τη μάσκα σου και τουμπεκί
27/07/2020, 20:52
μέχρι να κυκλοφορήσει το εμβόλιο μπας και μπορέσουμε να λειτουργήσουμε έστω υποτυπωδώς την αγορά, δεν καταρρεύσει εντελώς η οικονομία και σωθεί κάπως η κατάσταση.
Απάντηση
Godjilakis
27/07/2020, 20:21
Οχι ρε γαμωτο τι θα πει ο Θεος τωρα ?
Απάντηση
Κανένα θρησκευτικό πανηγύρι τον Δεκαπενταύγουστο!
27/07/2020, 18:50
Επιτέλους σοβαρότητα!Κόψτε όλα τα θρησκευτικά πανηγύρια τον Αύγουστο!Υπάρχει σοβαρός κίνδυνος μετάδοσης του ιού στην κοινότητα!
Απάντηση
ΓΙΑΝΝΗΣ
27/07/2020, 19:46
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΝΕΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΝΤΕ ΟΙ/EMPTY BRAIN//.
Απάντηση
Υπαρχουν
27/07/2020, 18:40
τοσα ζωα εδω μεσα που νομιζουν μαγκια το να μη φορανε μασκα που ειναι να απορει κανεις. Οπως μμως τα ζωα τα κανεις καλα με καμτσικι, ετσι και αυτους κοπανημα στο κεφαλι και στην τσεπη μεχρι να σβησει ο ηλιος.
Απάντηση
Ρε
27/07/2020, 20:42
Εσύ ΡΕ ζώον θερμοσίφωνα με πόδια μπες μέσα στην στάνη και αντε γεια
Απάντηση
ταρακουνημα
27/07/2020, 18:38
ετσι…μετα την Αγία Σοφία κλειστε κ τις εκκλησίες εδώ κ καντε τις τζαμιά..εξάλλου εκει φορανε μαντηλες δεν υπαρχει γρίππη..
Απάντηση
Petros
27/07/2020, 18:14
Υπαρχει σχεδιο να καταστραφει η οικονομια. Εχω επιχειρηση εστιασης που λειτουργει με τουριστες κυριως. Μου ηρθε η δηλωση για το 2019, να πληρωσω φορο 5000. Μας κανουν πλακα ετσι αυτην την στιγμη ειμαι με δανεικα, τα λιγα μετρητα ξοδευτηκαν. Πως ακριβως περιμενουν να πληρωθουν οι φορολογικες δηλωσεις αφου οι ιδιοι καταστρεψαν τον τουρισμο. Δεν θελετε τουρισμο μην εισπραξετε, βασικα δεν εχουμε και να θελετε.
Απάντηση
Το 2019
27/07/2020, 18:36
λειτουργουσες κανονικα, εισπραττες οποτε απο αυτα που εισεπραξες να πληρωσεις φορους. Ελπιζω να εκοβες και αποδειξεις γιατι οι περισσοτεροι που κλεγονται κλεβανε το κρατος για πολλες δεκαετιες. Αλλιως λουκετο και κανεις κατι αλλο.
Απάντηση
Πνίγηκε η χώρα στα σουβλατζίδικα και τα καφέ…
27/07/2020, 18:47
Να γυρίσεις στη γη σου να τη δουλέψεις έξυπνα να ξεπληρώσεις τα χρέη που προκληθήκαν από μια ακόμα περιττή επιχείρηση ανάμεσα σε τόσες άλλες που με την πρώτη δυσκολία είναι από δύσκολο έως αδύνατο να επιβιώσει.
Απάντηση
χαχαχα!
27/07/2020, 21:05
Αυτοί κατέστρεψαν τον τουρισμό; Εννοείς ότι η κυβέρνηση δημιούργησε τον κορωνοϊό που κατέστρεψε τον παγκόσμιο τουρισμό; Μήπως το τερμάτισες λιγάκι;
Απάντηση
Απειθαρχος ξερολας λαος που δεν πιστευει τιποτα
27/07/2020, 18:12
Σας λυπηθηκε η Τουρκος και δεν εκανε ντου αλλιως θα ηταν ηδη γλυφαδα για μπανια. Κακομοιρηδες
Απάντηση
ΛΡ
27/07/2020, 20:02
Ασε μας ρε γιουσουφακι , σε φωναζει ο σουλτανος , παρε θεση.
Απάντηση
ΕΛΛΗΝΑΣ Χ.Ο.
27/07/2020, 17:59
Είστε ΜΙΑΣΜΑΤΑ του κερατά και το μονο που σας αξίζει ειναι ενα γερο χερι ξύλο στον προαύλιο χωρο της εκκλησίας.
ΤΕΛΟΣ.
Απάντηση
Φανταζομαι
27/07/2020, 18:34
αναφερεσαι στους παπαδες.
Απάντηση
Κωστας
27/07/2020, 17:52
Απο τα ματια και τα αυτια δεν μπαινει ο ιος? Βαλτους ρε τσιοδρα τους μενουμεσπιτηδες να κυκλοφορουν και με κλουμβητικα γυαλια και ωτοασπιδες να τους βλεπουμε να γελαμε Απάντηση
Σιγά
27/07/2020, 19:38
Ρε, κόψε λίγη μαγκιά.
Απάντηση
ΣοροΣυριζοΦασ@@@ας !
27/07/2020, 17:42
Στην Εκκλησία έπρεπε να είναι υποχρεωτική η μάσκα εδω και καιρό !
Απάντηση